• Со попуст
  • Неодамнешно
Гудјеар појаси 57431 Феад макара

Гудјеар појаси 57431 Феад макара

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Goodyear Belts Tensioner и Pumpley Product Line е дизајнирана да обезбеди целосна поддршка за погонот на ременот на моторот Запечатени лежишта со топка за долготрајни перформанси. Одржува мазно, патување без вибрации. Моторите со висока километража имаат тенденција да ја изгубат ефикасноста од носените топка, неправилна напнатост и погрешно поставување. За да се обезбедат соодветна изведба на погонот на ременот, инсталирајте затегнувач и макари на Goodyear Belts; Ги исполнува или ги надминува спецификациите на OEM. Моторите со висока километража имаат тенденција да ја изгубат ефикасноста од носените топка, неправилна напнатост и погрешно поставување. Goodyear Belts разви линија на затегнувач и макара што нуди врвни перформанси, обезбедувајќи долг животен век. За да се обезбедат соодветна изведба на погонот на ременот, инсталирајте затегнувач и макари на Goodyear Belts за да ги вратите перформансите на погонот на ременот. Goodyear Belts Tensioner и Pumpley Product Line е дизајнирана да обезбеди целосна поддршка за погонот на ременот на моторот. За да се обезбедат соодветна изведба на погонот на ременот, инсталирајте затегнувач и макари на Goodyear Belts; Ги исполнува или ги надминува спецификациите на OEM.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата