• Со попуст
  • Неодамнешно
HealthGoodsin керамички нети тенџере, доказ за истурање со 5 сол од кесичка, сол, микробранова безбедна - зелена боја нане, држи 250 ml

HealthGoodsin керамички нети тенџере, доказ за истурање со 5 сол од кесичка, сол, микробранова безбедна - зелена боја нане, држи 250 ml

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Нане зелена боја Нети тенџере е доказ за истурање, без олово, пријателски за машини за миење садови Доаѓа со брошура со упатства, држи 250 ml (8,4 fl oz) вода. Ископувањето на Neti Pot ја вклопува вашата ноздра удобно. Керамичкиот материјал ќе ви ги даде истите резултати од година во година. Цврста рачка прикачена (не шуплива). Вклучена е 5 кесичка Нети сол. Направено во Индија. Нане зелена боја Нети тенџере е доказ за истурање, без олово, пријателски за машини за миење садови. Доаѓа со брошура со упатства, држи 250 ml (8,4 fl oz) вода. Ископувањето на Neti Pot ја вклопува вашата ноздра удобно. Керамичкиот материјал ќе ви ги даде истите резултати од година во година. Цврста рачка прикачена (не шуплива). Вклучена е 5 кесичка Нети сол. Направено во Индија. Нети Крија или Јала Нети е античка техника Ајурведа што се користи за чистење на носната тракт на какви било нечистотии. Со векови, јоги ја практикуваа оваа техника за безброј, моќни придобивки. И во денешно време, луѓето од целиот свет ја користат оваа одлична техника за да постигнат драматични здравствени резултати, особено со оние кои страдаат од здравствени проблеми на носниот тракт, како што е синусот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата