• Со попуст
  • Неодамнешно
Делуксбаза магнидомски клучеви - црвена панда од кристално стакло клуч за прстен. Добиен облик на црвена панда за слика на панда со ланец од не'рѓосувачки челик

Делуксбаза магнидомски клучеви - црвена панда од кристално стакло клуч за прстен. Добиен облик на црвена панда за слика на панда со ланец

 
DEN 103.84

Количината на стоката
Това е достапна

Магнетно затворање Декоративни и разноврсни : секогаш ќе можете да ги идентификувате вашите работи со овој карактеристичен приврзок прикачен на него. Светли, разнобојни и детални слики се опфатени помеѓу две куполи со кристално стакло во овие додатоци за забавни слики за приврзок! Одличен подарок - Овие клучни ланци се совршени забавни подароци, мали подароци и свадбени фаворити за гостите. Колекцијата за клучеви Magnidome е достапна во 28 различни дизајни на слики! Има еден да одговара на сите! Пронајдете го совпаѓање на магнет во колекцијата на магнет магнет на луксуза!. Трајни : Куполите со кристално стакло се држат безбедно заедно со лента од не'рѓосувачки челик, поврзувајќи се со четири врски, четкан челичен ланец и силен, цврсто рана прстен. Димензии : Куполивиот шарм е со дијаметар од 1,3 инчи, со ланец кој е долг 1,5 инчи и прстенот со дијаметар од 1,2 инчи. Совршено одговара за сè, вклучувајќи клучеви и училишни ранци!. Купете со доверба - Делуксбаза се специјализираше за дизајнирање забавни и едукативни играчки, подароци и домашна сопственост во Велика Британија, САД и Европа повеќе од 25 години. Магнетно затворање. Декоративни и разноврсни : секогаш ќе можете да ги идентификувате вашите работи со овој карактеристичен приврзок прикачен на него. Светли, разнобојни и детални слики се опфатени помеѓу две куполи со кристално стакло во овие додатоци за забавни слики за приврзок! Одличен подарок - Овие клучни ланци се совршени забавни подароци, мали подароци и свадбени фаворити за гостите. Колекцијата за клучеви Magnidome е достапна во 28 различни дизајни на слики! Има еден да одговара на сите! Пронајдете го совпаѓање на магнет во колекцијата на магнет магнет на луксуза!. Трајни : Куполите со кристално стакло се држат безбедно заедно со лента од не'рѓосувачки челик, поврзувајќи се со четири врски, четкан челичен ланец и силен, цврсто рана прстен. Димензии : Куполивиот шарм е со дијаметар од 1,3 инчи, со ланец кој е долг 1,5 инчи и прстенот со дијаметар од 1,2 инчи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата