• Со попуст
  • Неодамнешно
Vastwit Девојки девојки Сјајно металик скејтер скејтер танцувачки здолниште ролери за лизгање на мраз, разгорен круг, здобиен костум

Vastwit Девојки девојки Сјајно металик скејтер скејтер танцувачки здолниште ролери за лизгање на мраз, разгорен круг, здобиен костум

 
DEN 170.40

Количината на стоката
Това е достапна

90% полиестер, 10% спандекс Здолништето е изработено од полиестер и спандекс материјал, препорачано миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Запален круг исечен со висока, целосна еластична лента за половината за удобно вклопување. Сјајно метален изглед. Со скриени шорцеви за скромност и максимална удобност за да може да игра, навива, танцува, картон или вртење околу безгрижно. Совршено за гардероба на која било танчерска или гимнастичарка, рецитал за танцување или натпревар за навивање, итн. - | половината - | - колк | - Должина на здолниште - 6 | - 6 - | - 20.0 "/50cm - | - 24.0 "/29cm- - 8 | - 8 - | - 21.0 "/53cm - | - 25.0 "/33cm- - 10 - | - 10 | - 22,5 "/57cm - | - 26.5 "/37cm- - 12 - | - 12 |- -24.0 "/60cm - | - 27,5"/70cm - | 16.0 "/41cm- - 14 - | - 14 | - 25.0 "/64cm - | - 29.0"/74cm - | 17,5 "/45см -.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата