• Со попуст
  • Неодамнешно
АРЦАТ суспензија А-АРМС Надградба на делот за 1/10 ECX 2WD, 4PCS Алуминиумска легура пред и задна суспензија A-Arms Hop Ups, замена на ECX1018 , ECX1019, црвена

АРЦАТ суспензија А-АРМС Надградба на делот за 1/10 ECX 2WD, 4PCS Алуминиумска легура пред и задна суспензија A-Arms Hop Ups, замена на ECX1018

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Добредојдовте на брендот Arrcat - компанија која ја интегрира R 1/5 1/7 1/8/1/10 Arrma Big Rock/Senton/Vorteks/Typhon/Granite/Kraton/Typhon/Outcast/Talion/Озлогласен, итн. 1/24 Аксијален SCX24;. 1/10 Horizon ECX 2 WD серија, итн. ✅ 【се вклопува за】 : за 1/10 хоризонт ECX 2 WD серија; Модел : Ruckus/Ax/Brutus/Circuit/Amp Mt/Amp DB/Amp Crush/K 2 PCS предни раце за суспензија (заменете го #ECX1018). ? 【Висок квалитет на материјал】 : Деловите за надградба на РЦ се изработени од квалитетен алуминиум, а ЦПУ е машински за прецизност. ? ? Вашето задоволство е нашиот главен приоритет. ✅ 【се вклопува за】 : за 1/10 хоризонт ECX 2 WD серија; Модел : Ruckus/Ax/Brutus/Circuit/Amp Mt/Amp DB/Amp Crush/K 2 PCS предни раце за суспензија (заменете го #ECX1018). ? 【Висок квалитет на материјал】 : Деловите за надградба на РЦ се изработени од квалитетен алуминиум, а ЦПУ е машински за прецизност. ? ? Вашето задоволство е нашиот главен приоритет.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата