• Со попуст
  • Неодамнешно
Conxport Mini AED тренер за возрасни и Paediaric Parts Wire Connector Portable Lab опрема

Conxport Mini AED тренер за возрасни и Paediaric Parts Wire Connector Portable Lab опрема

 
DEN 299.20

Количината на стоката
Това е достапна

-Волтални можности, обезбедување безбедност за време на обуката во согласност со најновите упатства Ниту една високо -напон можности, обезбедувајќи безбедност за време на обуката, во согласност со најновите упатства, се достапни 16 јазици за избор на возрасни и детски влошки, вклучен е преносен тренер на AED што ви помага насекаде.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата