• Со попуст
  • Неодамнешно
Talvolc M компатибилен со случајот OnePlus Nord N20, премиум кожа луксузен деловен заштитен телефонски капак 2022

Talvolc M компатибилен со случајот OnePlus Nord N20, премиум кожа луксузен деловен заштитен телефонски капак 2022

 
DEN 79.84

Количината на стоката
Това е достапна

【Компатибилен : : дизајниран специјално компатибилен со One Plus Nord N20 5 G 6,43 “(2022) случај во класичен ретро деловен стил е погоден и за мажи и за жени што овозможува стилски, софистициран 【Гроздобер дизајн на кожа】 : Тој е конструиран од 3 премиум Материјал : Кожа од високо ниво, мек TPU браник и цврста внатрешна лута школка, што овозможува стилски, софистициран изглед и луксузна смисла. За да обезбедиме дополнителна заштита за кревката камера и екран, ние дизајниравме подигната усна од приближно 1,7мм околу Камерата и крената усна од 1,0 мм околу екранот. Ова исто така обезбедува целокупна заштита за вашиот телефон од гребнатини и несакана нечистотија. 【Професионална заштита од капки】 : Тенок облик, мека рамка и не-лизгачки дизајн на овој телефонски случај Нуди одличен зафат додека го зачувувате удобното и совршено чувство на допир. Еластичниот еластичен слој за амортизирање од 1,0 mm на задниот дел има одлична отпорност на влијание, исто така има голема удобност и меко чувство на рака, обезбедувајќи идеална заштита на вашиот мобилен телефон. 【Прецизни исечоци】 Сите дупки се прецизни и совршени компатибилни со One Plus Nord N20 5 G 6,43 “(2022). Случајот е совршено отсечен, а звучникот, камерата и дупките за полнење ви овозможуваат лесно да пристапите до сите функции без да го отстраните случајот, кој е погодно да се наполни телефонот без да влијае на каква било функција на телефонот, матната завршница на внатрешниот случај може брзо да ја дисипира топлината генерирана од телефонот додека е во употреба. 【Квалитет гаранција : : 180 дена гаранција за квалитет. Ако наидете на која било problems with this case, please feel free to contact us, we will always provide you with quality service. 【Compatible】:Designed specifically compatible with Oneplus Nord N20 5 G 6.43" (2022) Case in classic retro business style is suitable for both men and Womenените што овозможуваат стилски, софистицирано. 【Гроздобер дизајн на кожа】 : Конструиран е од 3 премија материјал : кожа од високо ниво, мек TPU браник и цврста внатрешна лута школка, што овозможува стилски, софистициран изглед и луксузна смисла. Да се ​​обезбеди дополнителна заштита за кревка камера и Екран, ние дизајниравме крената усна од приближно 1,7 мм околу камерата и крената усна од 1,0 мм околу екранот. Ова, исто така, обезбедува целосна заштита за вашиот телефон од гребнатини и несакана нечистотија. 【Професионална заштита од капки】 : Тенок облик, мека рамка и не-лизгање на овој телефонски случај нуди одличен зафат додека зачувувате удобно и совршено чувство на допир. Еластичниот еластичен слој за амортизирање со дебелина од 1,0 мм на задниот дел има одлична отпорност на влијание, исто така има голема удобност и меко чувство на рака, обезбедувајќи идеална заштита на вашиот мобилен телефон.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата