• Со попуст
  • Неодамнешно
Оригинален замена на Sewobye USB кабел за водоотпорни MP3 плеери Sigomatech

Оригинален замена на Sewobye USB кабел за водоотпорни MP3 плеери Sigomatech

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

УСБ -кабелот за полнење одговара на сите водоотпорни MP3 плеери Sewobye Заменски кабел за водоотпорен MP3 плеер. Не одговара на други уреди. УСБ -кабелот за полнење одговара на сите водоотпорни MP3 плеери Sewobye. Заменски кабел за водоотпорен MP3 плеер. Не одговара на други уреди.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата