• Со попуст
  • Неодамнешно
Григориј планински производи Jade 38 ранец за ранци

Григориј планински производи Jade 38 ранец за ранци

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

210 D најлон/200 D врежан полиестер Бесплатна суспензија на плови : Вентилација на отворен воздух со низок профил, мешање на влага и должина на обичај торзото. Raincover : Лесен пристап за дожд ја задржува вашата опрема да се сува дури и кога таа бура се тркала од никаде. 3Д систем за лулка за удобност : Ултра удобно, прегрнување на телото се вклопува. Prontеб на предната мрежна мрежа : За лесен пристап додека сте на патеката. Со скоро 40 литри капацитет, adeејд 38 нуди многу повеќе простории од дневен пакет, но неверојатно лесен и елегантен профил специјално дизајниран за женски ранец. Подготвени за преку ноќ или долг викенд со топло време, ова е пакетот што треба да се преземе кога издигнувањето се менува и терените предизвикуваат повеќе отколку да се надоместат за километражата. Adeената Jade има засилување на телото, прилагодлива суспензија која активно се флексира со природното движење на вашето тело на патеката. Суспензијата Freefloat е крајната комбинација на динамично вклопување, лесни карактеристики и рационализирани силуети кои испорачуваат неверојатно избалансирана и агилна носач.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата