• Со попуст
  • Неодамнешно
Douba Mini Light Clock не го вметнува работниот часовник за учење симпатична обучувач за спиење на животни

Douba Mini Light Clock не го вметнува работниот часовник за учење симпатична обучувач за спиење на животни

 
DEN 5554.56

Количината на стоката
Това е достапна

1 Тивка втора рака, без крлеж. Обезбедете добар сон и најдобро работно опкружување. Само притиснете го копчето додека лежите во кревет. Нежните движење на кварц. Убаво и практично е да се стави на маса. Тивка втора рака, без крлеж. Обезбедете добар сон и најдобро работно опкружување. Само притиснете го копчето додека лежите во кревет. Нежните движење на кварц. Убаво и практично е да се стави на маса. Тивка втора рака, без крлеж. Обезбедете добар сон и најдобро работно опкружување. Само притиснете го копчето додека лежите во кревет. Мазно движење на кварцното движење. Прекрасно и практично е да се стави на маса.Материјал : ABS+PCColor : Blue, Pincsize : 11.5*11*5 Cmpackage Вклучен : Аларм часовник*1 (без батерија) (исклучува други демо -додатоци на слики.) Белешки : Ве молиме дозволете 1 -2 см грешка поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да купите. Да се ​​на различни компјутерски екрани и да се прикаже, вистинските бои може да се разликуваат малку од сликите. И проверете дали не ви пречи пред да нарачате.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата