• Со попуст
  • Неодамнешно
Инспиративни знаци на подароци за Библијата не се вознемирени за ништо друго освен во сè со молитва дрвен виси знак религиозен писание рустикален wallид за домашна д

Инспиративни знаци на подароци за Библијата не се вознемирени за ништо друго освен во сè со молитва дрвен виси знак религиозен писание рустикален

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Големина на знакот : Мерки приближно 10 "x8" Премиум знак за дрво : Направено од компресирана суровина од дрво MDF. Секој знак има 2 дупки што висат пред сечење и должина на канап. Тоа е атрактивен и разноврсен стил на земја. Лесно виси : Инсталацијата е исклучително лесна. Доаѓа со висечки дупки и канап, така што е подготвено да се обеси. Атрактивен изглед : Оваа значајна декорација е погодна за некој што ви значи нешто. Смешни знаци ќе го насмеат примателот. Рустикален знак на природно дрво, со одлична текстура, може убаво да виси. За давање подароци : Нашите дрвени знаци се совршен подарок за најблиските или како посебен третман за себе. Работи одлично, изгледа одлично и додава забава на кој било простор во домот, канцеларијата, училницата, кујната, бањата, студијата и многу повеќе. Големина на знакот : Мерки приближно 10 "x8". Премиум знак за дрво : Направено од компресирана суровина од дрво MDF. Секој знак има 2 дупки што висат пред сечење и должина на канап. Тоа е атрактивен и разноврсен стил на земја. Лесно виси : Инсталацијата е исклучително лесна. Доаѓа со висечки дупки и канап, така што е подготвено да се обеси. Атрактивен изглед : Оваа значајна декорација е погодна за некој што ви значи нешто.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата