• Со попуст
  • Неодамнешно
Балаф машки кошаркарски шорцеви долги со џебови за патенти Брзо суво тренинг за тренинзи 11 “

Балаф машки кошаркарски шорцеви долги со џебови за патенти Брзо суво тренинг за тренинзи 11 “

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

100% полиестер 丨 Брзо суво Затворање на влечење. [Брзо сув] мек и издржлив материјал се суши брзо и ве одржува ладен, но сепак не гледајте. [Зиперски џебови] Страничните џебови од патент се доволно длабоки за да ги задржат вашите 6,2 "телефонски и други работи безбедни. [Еластична лента за половината] Еластична широка лента за половината со внатрешно влечење за безбедно вклопување. [Удобно чувство] шевовите со рамен заклучување обезбедуваат издржливост и анти-жалење Заштита за додадена удобност. Совршена за кошарка, спортско триан, теретана, тренингот, џогирање, секојдневно носење или лежење дома. , Големина xxl 11,6 ", големина xxxl 11. (Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина на 6 -та слика). Отидов со само L и тие се совршени. Тие се долги што сакав и и ми одговараат на половината без да морам да ја врзувам чипка нагоре. Im 5'9 ", 185 bs и половината од 34-36. Мојот син сака само атлетски шорцеви и тешко е да се најдат со длабоки, патенти џебови. Овие го направија трикот! Малиот се вклопува совршено сега. Тој е околу 5'8 "и околу 115 фунти. Должината е веднаш под колената, што му се допаѓа. Одличен производ.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата