• Со попуст
  • Неодамнешно
2,76 инчи, крајбрежни автомобили за пијалоци Абсорбенти, слатки автомобили крајбрежни за жени и мажи држач на држачи за вашиот автомобил со зафат за прсти, додатоци з

2,76 инчи, крајбрежни автомобили за пијалоци Абсорбенти, слатки автомобили крајбрежни за жени и мажи држач на држачи за вашиот автомобил

 
DEN 79.84

Количината на стоката
Това е достапна

? , Но тоа не влијае на ефектот на производот12 инчи во дебелина, ултра-тенки и издржливи, полесни од оние направени од керамика, лесен за употреба и земање, доволно за да апсорбираат вишок вода. Врвен совет : Ве молиме, осигурете се дека има држач за автомобили Дијаметар пред да купите.? 【Останете суви дополнително, има едно ниво на прсти на страната на прицврстувачот за лесно отстранување. Само што ви треба вода или додадете малку детергент за чистење, вентилација на суви и потоа повторно да ги користите без да се грижите за нив да згаснат. 【? 【 Избегнува топлински ознаки Добриот тампон може добро да ја изолира површината на автомобилот за да го спречи вашиот сакан автомобил да биде изгребан за време на патувањето, соодветниот слој на изолација, исто така, ја штити структурата на автомобилот од оштетување од високата или ниската температура на телото на чашата.? 【Одлична декорација дополнително , Има едно ниво на прсти на страната на прицврстувачот за лесно отстранување. Само што ви треба вода или додадете малку детергент за чистење, вентилирано суво и потоа повторно користете ги без да се грижите за нив да згаснат. ? 【Избегнува топлински ознаки Добриот тампон може добро да ја изолира површината на автомобилот за да спречи вашиот сакан автомобил да биде изгребан за време на патувањето, соодветниот слој на изолација, исто така, ја штити структурата на автомобилот да биде оштетена од високата или ниската температура на телото на чашата. ? 【Одлична декорација и подароци】 Имаме многу стилови дизајн на крајбрежјето за да бидете сигурни дека можете да го изберете стилот според декорацијата за внатрешни работи на автомобилот. Уникатниот дизајн ви овозможува да го прилагодите вашиот автомобил на модерен начин.idea подарок за вашето семејство И пријатели или ќе одите на работа, на забава или на паркот, ќе бидете среќни што ќе имате прицврстувач на автомобили со вас за непречено возење. ? 【100% гаранција за задоволство】 Ние нудиме 90 дена гаранција за враќање на парите. Ако не сте задоволни од нашиот производ. Само испратете ни порака со какви било проблеми, прашања или загриженост што ги имате во врска со нашиот производ, и ние ќе одговориме со решение во рок од 24 часа. Уживајте во пијалоците во вашиот автомобил и да ги заштитиме и омилените чаши и возилото со нашите крајбрежни автомобили. Имај убаво патување. Неопренски прибор за спецификација на вашиот автомобил : Дебелина на производот : 0,12 инчи Дијаметар на производот : 2,75 инчи Материјал : Висококвалитетен Неопрен Производ Тежина : Околу 6,8g пакет Вклучени : 2 x КАРТСКИ КОРМЕРИ/6 Стилови Топли совети : Крајбрежните автомобили се универзална големина, Но, сепак препорачуваме мерење за вашето возило бидејќи секој автомобил е различен.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата