• Со попуст
  • Неодамнешно
Xucus BT40-NBH2084 Bore Chuck, BT40-NBH2084 Досаден Чак за Центар за обработка на ЦПУ

Xucus BT40-NBH2084 Bore Chuck, BT40-NBH2084 Досаден Чак за Центар за обработка на ЦПУ

 
DEN 14120.16

Количината на стоката
Това е достапна

BT40-NBH2084 Bore Chuck, BT40-NBH2084 Досаден Чак за Центарот за машини за ЦПУadmin Accountid = 120268433. Број на модел : BT40-NBH2084. Снабдувања на DIY : Метал. BT40-NBH2084 Bore Chuck, BT40-NBH2084 Досаден Чак за Центарот за машини за ЦПУ.admin Accountid = 120268433. Број на модел : BT40-NBH2084. Снабдувања на DIY : Метал. Описи : BT40-NBH2084 Bore Chuck, BT40-NBH2084 Досаден Чак за CNC Прозорец за центар за обработка.Admin Accountid = 120268433.ITEM Специфичности : Модел Број : BT40-NBH2084 DIY материјали : Металортирање на типот : Чак.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата