• Со попуст
  • Неодамнешно
Балами домашен чевли кабинет за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за ?

Балами домашен чевли кабинет за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли

 
DEN 310.40

Количината на стоката
Това е достапна

Мулти-слојни решетки за чевли за складирање Современ дизајн : Наменет да се прилагоди на современиот мебел, му треба неговиот привлечен и елегантен стил ќе му даде на вашата соба нов изглед. Повеќенаменски - единицата за полица за чевли може да одржи најразлични предмети, вклучувајќи чевли чизми за книги за крпи, украси растенија додатоци за бања, всушност, скоро сè што можете да го монтирате на единицата. Направено од природен бамбус, лесен за чистење и еколошки, го користи најдолгото време обезбедено од бамбус. Со своите мазни завртки за површини и заоблени агли, оваа решетка нема да предизвика штета на вашите работи или на вашите деца. Мулти-слојни решетки за чевли за складирање. Современ дизајн : Наменет да се прилагоди на современиот мебел, му треба неговиот привлечен и елегантен стил ќе му даде на вашата соба нов изглед. Повеќенаменски - единицата за полица за чевли може да одржи најразлични предмети, вклучувајќи чевли чизми за книги за крпи, украси растенија додатоци за бања, всушност, скоро сè што можете да го монтирате на единицата. Направено од природен бамбус, лесен за чистење и еколошки, го користи најдолгото време обезбедено од бамбус.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата