• Со попуст
  • Неодамнешно
Monrand 12mm прекинувач за копче за притискање на копчето, 12V DC Вклучено/Исклучено самостојно заклучување на копчето за копче за заклучување, водоотпорен LED светло за пре

Monrand 12mm прекинувач за копче за притискање на копчето, 12V DC Вклучено/Исклучено самостојно заклучување на копчето за копче

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Moundиркање на дупката со големина : 12мм, околу 1/2 "дупка за монтирање Function Функција за заклучување со и исклучување на копчето LED светло за копче. Се користи за автомобили, Motocyclr, брод, компјутер, Систерм за контрола на пристап и други повеќе. - Лесно за инсталирање - Прекинувач за копче за притискање на копчето со приклучок за приклучок за приклучок за прицврстување со терминали на типот на завртката за да се направи фитинг многу лесно. Враќање без денови, 180 дена Нов Заменете за кој било проблем со квалитетот. Овој прекинувач за копче за притискање е погоден за скоро секое моторизирано возило со почеток на моторот, уреди за почеток на електрична енергија и исто така може да биде копче за контрола на пристап. Црвена, сина боја , Бело, зелено, жолто. Прстен од не'рѓосувачки челик LED- издржлив за подолг живот, може да до 500. За прекинувач за 4 пина, 12мм заклучување на Swith. За прекинувач од 5pins, 16 mm latching Swith, 19мм заклучување на Swith.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата