• Со попуст
  • Неодамнешно
Влијание 6R/2635-3R Пластично Стигнување Стикирс Стигер/Комбо комбо, 26-35 QT капацитет, црвена боја, црвена

Влијание 6R/2635-3R Пластично Стигнување Стикирс Стигер/Комбо комбо, 26-35 QT капацитет, црвена боја, црвена

 
DEN 692.16

Количината на стоката
Това е достапна

Спачкајте ги отворите за вода за да се елиминираат крцкање и прскање Структурна пена полиетиленска бран. Засилени најлонски лежишта за мазна работа и едно парче заварена челична рачка за издржливост. Кофа направена од структурна пена полиетилен за издржливост и отпорност на корозија. Единечна кауција овозможува да се подигнат големите товари; Кофата обезбедува голема цел на МОП. Спачкајте ги отворите за вода за да се елиминираат крцкање и прскање. Структурна пена полиетиленска бран. Засилени најлонски лежишта за мазна работа и едно парче заварена челична рачка за издржливост. Кофа направена од структурна пена полиетилен за издржливост и отпорност на корозија. Единечна кауција овозможува да се подигнат големите товари; Кофата обезбедува голема цел на МОП. Единствената конфигурација на ритамот во таблата ја задржува корпата од wallsидови за брак или собира нечистотија во и околу страничните ленти. 26-35 квартен капацитет.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата