• Со попуст
  • Неодамнешно
Скриена шпионска камера, WiFi 1080p Видео мини камера безжични тајни безбедносни камери 150 ° ширина агол дадилкам со DIY заменливи леќи/ноќно гледање/движење активирано ?

Скриена шпионска камера, WiFi 1080p Видео мини камера безжични тајни безбедносни камери 150 ° ширина агол дадилкам со DIY заменливи леќи/ноќно

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Мини 1080p шпионска камера со 2 заменливи леќи-портокали и мини големина : 3*1,1*0,6 инчи Двојните леќи се целосна резолуција од 1080p HD. Вградените леќи се инсталираат во внатрешноста на случајот и можете да го разменувате со продолжениот леќа ако сакате (должината на леќите за проширување е 6 инчи). Можете да го ставите овој шпион скриена камера каде било и тотално не е забележлива додека камерата снима (поставете LED не се осветлува во употреба). Домашна безбедносна камера со 150 ° широк агол на преглед на агол со видео, слика, снимање на јамка, детектив за движење, инфрацрвена ноќна визија, приказ на време, магнетски, задниот клип, леќи за DIY, итн. Скриена камера со преглед на агол од 150 ° што може да може Следете каде било во стандардно растојание. Исто така, поддржува снимање и полнење во исто време и поддржува 4 корисници Макс. И еден паметен телефон може да ги поврзе Max 4 камерите за да следи различни места истовремено. Силна функција-повторно камерата поврзана со Wi Fi на рутерот. Можете далечински да гледате или снимате видеа во живо на телефон од каде било во кое било време. И оваа скриена камера поддржува да земе видеа/слика и да заштеди снимање на Micro SD картичка рачно, погодно за започнување или запирање за зачувување на снимање на SD картичка. Исто така, можете да поставите да ја зачувате снимката на SD картичката во апликацијата на вашиот телефон. Поддржува внатрешна меморија од 128g. SD картичката не содржи во пакетот. Напредни сигнали за откривање на движење-Безжичната скриена камера ќе испрати известување за притисок со слики на вашиот телефон откако ќе се открие движењето. Можете да се најавите во апликацијата за да видите што се случува во реално време и никогаш да не се грижите за нешто важно. Оваа скриена шпионска камера автоматски ги снима и ги прегледува најстарите датотеки со SD картички кога се полни за континуирано снимање. Мала скриена камера со IR ноќно гледање-вградени 6 скриени инфрацрвени светла за јасен приказ во состојба на слаба осветленост (без сјај во употреба), светлосното работно растојание до 8М што го прави совршено како домашна безбедносна камера или домаќинка на домаќинка или домаќинка / Кам на дадилката за снимање и слика на слика и видеа без да привлече внимание. Мини 1080p шпионска камера со 2 заменливи леќи-портокали и мини големина : 3*1,1*0,6 инчи. Двојните леќи се целосна резолуција од 1080p HD. Вградените леќи се инсталираат во внатрешноста на случајот и можете да го разменувате со продолжениот леќа ако сакате (должината на леќите за проширување е 6 инчи). Можете да го ставите овој шпион скриена камера каде било и тотално не е забележлива додека камерата снима (поставете LED не се осветлува во употреба). Домашна безбедносна камера со 150 ° широк агол на преглед на агол со видео, слика, снимање на јамка, детектив за движење, инфрацрвена ноќна визија, приказ на време, магнетски, задниот клип, леќи за DIY, итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата