• Со попуст
  • Неодамнешно
Преклопници за вклучување 10 парчиња мини за прекинувач за слајдови за ресетирање на микро -прекинувачот Минијатурен прекинувач Нормално затворен страничен прити?

Преклопници за вклучување 10 парчиња мини за прекинувач за слајдови за ресетирање на микро -прекинувачот Минијатурен прекинувач Нормално затворен

 
DEN 212.80

Количината на стоката
Това е достапна

Микро прекинувачи Лесен за инсталирање во кој има мини каросерија и широко се користи за контрола на работата на многу електронски проекти за мала моќност. Одлична компонента за DIY и широко користена за контрола на работата на многу електронски Pro JEC на мала моќност. Вклучен прекинувач за поврзување, поудобно за работа. Нежен изглед со силна конструкција. Микро прекинувачи Firmleilei.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата