• Со попуст
  • Неодамнешно
Пластични закачалки за велјер, елегантни, одлични за градници/гаќички/долна облека, 10-инчи

Пластични закачалки за велјер, елегантни, одлични за градници/гаќички/долна облека, 10-инчи

 
DEN 896.00

Количината на стоката
Това е достапна

✔ Големина : 26cm/10 "; Тежина : 20g/компјутер; QTY : 100 парчиња Тие ја одржуваат вашата долна облека организирана и ја штитат својата форма. ✔ Користејќи идентични закачалки во вашиот плакар или продавница создава елегантен организиран изглед, трансформирајќи го вашиот простор од хаос во координирани. Овие закачалки доаѓаат во мали и пакувања со најголемиот дел од куќите има големина до големина одговараат на вашите потреби. ✔ Големина : 26 см/10 “; Тежина : 20g/компјутер; qty : 100 парчиња. ✔ Боја : Пинк боја (оваа листа е за црна боја, ние исто така имаме и друг избор за избор во нашата продавница). ✔ Тие се совршени за вашите градници и гаќички. Тие ја одржуваат вашата долна облека организирана и ја штитат својата форма. ✔ Користењето на идентични закачалки во вашиот плакар или продавница создава елегантен организиран изглед, трансформирајќи го вашиот простор од хаос во координиран. Овие закачалки доаѓаат во мали и масовни пакувања, има големина за да одговараат на вашите потреби. ✔ Големина : 26см/10 "; тежина : 20g/компјутер; qty : 100 парчиња ✔ Боја : розова боја (оваа листа е за црна боја, ние исто така имаме и друг избор за проверка во нашата продавница) - Тие се совршени за вашите градници и гаќички .


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата