• Со попуст
  • Неодамнешно
10мм Тркалезниот врв на килибар/портокалова LED - ултра светла

10мм Тркалезниот врв на килибар/портокалова LED - ултра светла

 
DEN 137.92

Количината на стоката
Това е достапна

10мм Тркалезниот врв на килибар / портокалова LED - Ултра светла (бродови од нас) Големина : 10мм тркалезна чиста чиста, боја : портокал/килибар, сјајност : 7. Напред напон : 1,8-2.2 V, струја : 20m A, бранова должина : 600-605nm. Агол на гледање : 20-30 степени, монтирање : преку дупка (натопи), боја на леќи : Јасна. Супер светли LED диоди, кои се користат за мод, RC, Adruino, Cars, Ho Scale Model, авиони, камиони, Adafruit Project, Ноќта на вештерките, Божиќ, компјутер, Ултра светлина, итн. Големина : 10мм тркалезна чиста чиста, боја : портокал/килибар, сјајност : 7. Напред напон : 1,8-2.2 V, струја : 20m A, бранова должина : 600-605nm. Агол на гледање : 20-30 степени, монтирање : преку дупка (натопи), боја на леќи : Јасна. Супер светли LED диоди, користени за мод, RC, Adruino, Cars, Ho Scale Model, авиони, камиони, Adafruit, Adafruit, Ноќта на вештерките, Божиќ, компјутер, Ултра светлина, итн. Но, има голем број на употреба. Портокаловата / килибарната боја е секако спектакуларна !!.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата