• Со попуст
  • Неодамнешно
Декорации за стакло од стакло на врата алпска река пејзаж рачно цртање дрвена врата покривка Трајната ткаенина забава врата врата со повеќе големина заштитник на ?

Декорации за стакло од стакло на врата алпска река пејзаж рачно цртање дрвена врата покривка Трајната ткаенина забава врата врата

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

◆ Три големини за избор : мали : 82cm x 200cm / 32 x 79 инчи, средна : 90cm x 200cm / 36 x 79 инчи, големи : 91cm x 248cm / 36 x 97 инчи Ве молиме измерете ја големината на вратата пред да нарачате, а потоа изберете соодветна големина. ◆ Висококвалитетен капак на вратата : Покривот на вратата на украсите е изработен од лесна ткаенина, таа е отпорна на временски услови и многу издржливо. Тој користи врвна постојана боја на Colorfast за да создаде разнобојни, живописни дизајни за уметнички дела. ◆ Мулти функции : Не се потребни алатки за инсталација и отстранување за само неколку минути, предниот дел е рамен и без брчки. Лесно да ја пронајдат позицијата на рачката на вратата. Повеќето луѓе ја користат за кујна, дневна соба, комунална соба, гаража, скалила. ◆ Лесно за чистење : миење на рацете или миење на машината, суво на ладно место. Ве молиме, користете благ неутрален детергент како детергент. Може да се склопи за повеќекратна употреба. Чувајте подалеку од пламенот. ◆ Топло известување : Вистинската боја на предметот може да биде малку различна од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што е осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. ◆ Три големини за избор : мали : 82cm x 200cm / 32 x 79 инчи, средна : 90cm x 200cm / 36 x 79 инчи, големи : 91cm x 248cm / 36 x 97 инчи. Ве молиме измерете ја големината на вратата пред да нарачате, а потоа изберете соодветна големина. ◆ Висококвалитетен капак на вратата : Покривот на вратата на украсите е изработен од лесна ткаенина, таа е отпорна на временски услови и многу издржливо. Тој користи врвна постојана боја на Colorfast за да создаде разнобојни, живописни дизајни за уметнички дела. ◆ Мулти функции : Не се потребни алатки за инсталација и отстранување за само неколку минути, предниот дел е рамен и без брчки.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата