• Со попуст
  • Неодамнешно
Море чудовиште Cthulhu држач за далечински управувач Кади за складирање на кутија за десктоп организатор за телевизиски далечински материјали за канцелариски матери

Море чудовиште Cthulhu држач за далечински управувач Кади за складирање на кутија за десктоп организатор за телевизиски далечински материјали

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Пу Кутијата за складирање е изработена од висококвалитетна PU кожа, која е водоотпорна, отпорна на абење и лесен за чистење. Го штити далечинскиот управувач од гребнатини, дамки од нафта и абразија. Со пет пространи оддели за складирање, може да складира разни далечински управувачи, канцелариски материјал, ножици, чаши, мобилни телефони или козметички четки. Лесно е да се идентификуваат, заштедуваат време и простор. Оваа големина на кутија за складирање : должина : 8,3 инчи, ширина 2,9 инчи, висина 4,7 инчи, (должина 21 см × ширина 7,3 см × висина 12 см), оставете ја елегантната, едноставна и стилска кутија за складирање ги украсуваат вашите топол дом и канцеларија. Our storage box can be widely used in bathroom, dining room, living room, study, bedroom, bedside table and office, etc., for birthday, Valentine's Day, housewarming, job promotion, Thanksgiving, Christmas or any other anniversary, for mom , Совршен подарок за вашиот најдобар пријател, семејство или себе. Ако сте ја купиле нашата кутија за складирање на далечински управувач на производот, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе дадеме се од себе за да ви помогнеме да го решиме во рок од 24 часа, ве молиме, бидете сигурни дека ќе го купите. (Забелешка : Не впивајте или измијте во вода). Кутијата за складирање е изработена од висококвалитетна PU кожа, која е водоотпорна, отпорна на абење и лесен за чистење. Го штити далечинскиот управувач од гребнатини, дамки од нафта и абразија. Со пет пространи оддели за складирање, може да складира разни далечински управувачи, канцелариски материјал, ножици, чаши, мобилни телефони или козметички четки. Лесно е да се идентификуваат, заштедуваат време и простор. Оваа големина на кутија за складирање : должина : 8,3 инчи, ширина 2,9 инчи, висина 4,7 инчи, (должина 21 см × ширина 7,3 см × висина 12 см), оставете ја елегантната, едноставна и стилска кутија за складирање ги украсуваат вашите топол дом и канцеларија.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата