• Со попуст
  • Неодамнешно
Бања Допрете Индустриски мат црна бања мијалник Допрете единечна дупка единечна рачка месинг басен Допрете ладна и миксер за топла вода, допрете, мијалник на садот

Бања Допрете Индустриски мат црна бања мијалник Допрете единечна дупка единечна рачка месинг басен Допрете ладна и миксер за топла вода, допрете,

 
DEN 1462.40

Количината на стоката
Това е достапна

▶ Единствени рачки тапа за бања - рачките со двојни тркала нудат посебна контрола за протокот на топла и ладна вода и температура Супер лесен за употреба. Современата тапа со висок лак работи непречено и тивко, а услужниот живот може да достигне до 500.000 влијанија на водните бранови. ▶ Заштеда на тапа за бања за вода - Аераторот со единечни дупки за бања може целосно да го меша протокот на воздух и вода. Вградениот Aerator исто така може да создаде ефект на пенење, со што ќе заштеди до 30% потрошувачка на вода и да го направи допирот поудобен и флексибилен. ▶ Индустриски цевки тапа за бања - Оваа тапа за бања за дизајн на мијалник се инспирирани од индустриски цевки со пареа, дизајнот на цевките заедно со рачката на тркалото додава многу индустриска забава и талент. Индустриската тапа за мијалник за бања црна има посебен стил што ја надградува вашата бања веднаш. ▶ Висококвалитетна тапа за бања од месинг - Телото на оваа висока тапа за бања е изработено од траен месинг со подобрување на отпорот и помага во одржување на долгорочен сјај, така што може да понуди елегантна и убава тапа која е во состојба да добие чиста вода. Идеално е како тапа за суета за бања. ▶ Брза инсталација - Комплетни додатоци, подготвени за инсталирање, удобно, брзо, уживајте во новото искуство за подобрување на домот. Ако не завршите задоволни од матната црна тапа за бања, ве молиме испратете ни слика за производот и ние ќе ви ги вратиме парите. ▶ Единствени рачки тапа за бања - рачките со двојни тркала нудат посебна контрола за протокот на топла и ладна вода и температура. Супер лесен за употреба. Современата тапа со висок лак работи непречено и тивко, а услужниот живот може да достигне до 500.000 влијанија на водните бранови. ▶ Заштеда на тапа за бања за вода - Аераторот со единечни дупки за бања може целосно да го меша протокот на воздух и вода. Вградениот Aerator исто така може да создаде ефект на пенење, со што ќе заштеди до 30% потрошувачка на вода и да го направи допирот поудобен и флексибилен. ▶ Индустриски цевки тапа за бања - Оваа тапа за бања за дизајн на мијалник се инспирирани од индустриски цевки со пареа, дизајнот на цевките заедно со рачката на тркалото додава многу индустриска забава и талент. Индустриската тапа за мијалник за бања црна има посебен стил што ја надградува вашата бања веднаш.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата