• Со попуст
  • Неодамнешно
75.6 Во висока единица за полици со тешка гаража, 7 нивоа прилагодливи метални жица единица за магацин, оставата, чајната кујна, аптека, складирање на супермаркети

75.6 Во висока единица за полици со тешка гаража, 7 нивоа прилагодливи метални жица единица за магацин, оставата, чајната кујна,

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Полици за складирање со повеќе намени-Полицата за складирање од 7 нивоа го прави вашето работно место чисто и уредно и го проширува просторот за складирање Тој е погоден за кое било место, како што се гаража, просторија за складирање, магацин, подрум, кујна, дневна соба, плакарот, спална соба, канцеларија, индустрија, трговско шоу, хотел, супермаркет, итн. Прилагодливо и поделено полици за гаража исполнуваат различни потреби - Полицата со полици за гаража е пријатна за да одговара на висината на натоварените предмети. (Прилагодлив на секои 1,4 инчи). Полиците за складирање на метали, исто така, можат да се користат индивидуално или во комбинација со други метални полици за користење на повеќе простор за складирање. Expondable - Двонасочна тока за монтирање ги прави полиците за гаража да се прошират, ако купите 2 сетови или повеќе, ќе има различни ефекти за инсталација. Материјал - решетката за складирање е изработена од задебелена рамка за железна колона + PP пластична кутија + кабинет за складирање MDF, здрав и траен. Прилагодливи нозе што не се лизгаат-4 отпорни на абење и цврсти капаци на нозете можат да го заштитат вашиот под од гребнатини. Прилагодливи рамни стапала Решајте го проблемот со стабилноста на металните полици на нерамни подови. Полици за складирање со повеќе намени-Полицата за складирање од 7 нивоа го прави вашето работно место чисто и уредно и го проширува просторот за складирање. Тој е погоден за кое било место, како што се гаража, просторија за складирање, магацин, подрум, кујна, дневна соба, плакарот, спална соба, канцеларија, индустрија, трговско шоу, хотел, супермаркет, итн. Прилагодливо и поделено полици за гаража исполнуваат различни потреби - Полицата со полици за гаража е пријатна за да одговара на висината на натоварените предмети. (Прилагодлив на секои 1,4 инчи). Полиците за складирање на метали, исто така, можат да се користат индивидуално или во комбинација со други метални полици за користење на повеќе простор за складирање. Expondable - Двонасочна тока за монтирање ги прави полиците за гаража да се прошират, ако купите 2 сетови или повеќе, ќе има различни ефекти за инсталација.


Клучни карактеристики

Name:
supermarket shelf
Material:
metal+MDF
size:
93*46*192cm / 36.6*18.1*75.6 inches:
116*46*192cm / 45.7*18.1*75.6 inches:
Packing list:
Large shelf x1:
Assembly Instruction x1:
How to distinguish main frame/sub-frame?:
The main frame has one more column than the sub-frame, and only one main frame is needed when combining, and the others are sub-frames. Save investment costs:
Notice:
We only sell shelves and do not include other displays or accessories.:
Due to manual measurement, there will be an error of about 2-3 cm, please understand.:
Our store has a variety of products for you to choose from.:
If you have any questions about the product, please contact us in time, we will actively answer for you. :

Слични производи во категоријата