• Со попуст
  • Неодамнешно
NBK Јапонија MJC-80CSK-RD 3/4 инчи до 1 3/8 инчен вилица-тип флексибилно спојување

NBK Јапонија MJC-80CSK-RD 3/4 инчи до 1 3/8 инчен вилица-тип флексибилно спојување

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

NBK Јапонија MJC-80 CSK-RD 3/4 инчи до 1 3/8 Inchjaw-Type Флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC-80 CSK-RD 3/4 инчи до 1 3/8 инчен вилица-тип флексибилно спојување, ова е флексибилно спојување од типот на вилица Bellвонките овозможуваат ексцентричност, ангалумсализигмент и крајна игра. СОВЕТНИК ЗА ОБЕЗБЕДУВА 1 ДИАМЕТЕР : 3/4 INCHCOUPLING BORE 2 Дијаметар : 1 3/8 INCHCOUPLING Должина : 114 COUPLING Надворешен дијаметар : 80material : Не'рѓосувачкиот е флексибилен спојка од типот на вилицата. Соберете и поделете го центарот и ракавот непречено. Екселентната флексибилност овозможува да се прифати ексцентричноста на погрешно поставување и вибрацијата на извртувањето. RD 3/4 инчи до 1 3/8 инчен вилица-тип Флексибилен спојмусМЈЦ-80 CSK-RD-3-4 INCH-1 3-8 INCH.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата