• Со попуст
  • Неодамнешно
Закачалки за LXDZXY, цврсто дрво палто решетка за решетки за подот за спална соба Едноставен единечен пол дрво за фен за коса дневна соба креативна закачалка 40 x 180см па

Закачалки за LXDZXY, цврсто дрво палто решетка за решетки за подот за спална соба Едноставен единечен пол дрво за фен за коса дневна соба креативна

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Не само решетката за палто, решетката за чевли, туку и клупата за чевли, двоен ред и мулти-кука, голем капацитет, најразлични функции за складирање, удобни и практични Облека железница : Цврст, оптоварен простор, простор за дизајн со двоен ред е пообилен. Материјал : Хигиенска и заштита на животната средина, цврста и стабилна, отпорна на корозија, не е лесен за деформирање, издржлив. Едноставни закачалки со цврсто дрво. Дисктовиот диск на дното на палтото е стабилен и не е наклонет и е убав. Вашето задоволство е наша најголема потрага. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата