• Со попуст
  • Неодамнешно
Г -дин чист луксузен чистач со сунѓер за сунѓер, сина боја, сина

Г -дин чист луксузен чистач со сунѓер за сунѓер, сина боја, сина

 
DEN 1403.20

Количината на стоката
Това е достапна

Глава за полнење на Делукс со сунѓер : Наменето за употреба со г -дин чист лукс -сунѓер -моп (продаден одделно) за да се направи чистење на сите видови на површини на тротоарите Издржлив сунѓер и чистач на лента : Преголемата глава на сунѓер обезбедува брзо чистење, додека лентата за чистење ги отстранува измамите и тешките дамки од подот. Ултра-апсорбант : Главата глава на сунѓер е многу апсорбирана за максимална моќност за чистење и е безбедна за не-восочни подови. Разновидна употреба : Може да се користи во кујната, бањата, просторијата за перење, влезната врата или во која било просторија околу домот на кој му треба длабоко чистење. Вклучува едно полнење : Мерки 8.3" x 1,7 "за економична и еколошка алтернатива за купување на нов лим. Делукс-сунѓер за полнење глава за полнење : дизајниран за употреба со г-дин чист лукс-сунѓер-моп (продаден одделно) За да се направи чистење на сите видови на површини на тротоарите, ветре. Трајно сунѓер и чистач на лента : Преголемата глава на сунѓер обезбедува брзо чистење, додека лентата за чистење ги отстранува измамите и тешките дамки од подот. Ултра-апсорбант : густа глава на сунѓер е многу апсорбирана за максимална моќ за чистење и моќ за чистење и е безбеден за не-восочни подови. Разновидни намени : може да се користат во кујната, бањата, просторијата за перење, влезната врата или во која било просторија околу домот на кој му е потребно длабоко чистење. Вклучува едно полнење : мерки 8,7 "x 5,3" x 1,7 „За економична и еколошка алтернатива за набавка на нов МОП. Проширете го животот на вашиот џеб со главата за полнење сунѓер на г -дин чист чистач. Оваа глава на МОП е дизајнирана за употреба со г -дин чист лукс -сунѓер -моп (продаден одделно) за без напор да ги исчисти сите видови на површини на тротоарите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата