• Со попуст
  • Неодамнешно
Пука Креации Шеќер Череп Компактно Огледало Мексикански Череп Патување Огледало Диа де лос Муертос Додатоци

Пука Креации Шеќер Череп Компактно Огледало Мексикански Череп Патување Огледало Диа де лос Муертос Додатоци

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

ДВОСТРАНО ОГЛЕДАЛО : Комбинира две високо рефлектирачки огледала во еден елегантен дизајн, зголемување од 1 € за стандардно гледање; зголемувањето од 2€ може да ви помогне појасно да ги видите цртите на лицетоОгледалото може лесно да ги задоволи вашите различни потреби.ЛЕСНОТО ОГЛЕДАЛО Е ПРЕНОСЛИВО : огледалото е лесно за носење, совршено се вклопува во козметичка кеса,спојка или чанта, исто така совршено за вас за патување.ДОБАР МАТЕРИЈАЛ : Изработен од врвен абс материјал кој е пријатен на допир, еколошки и отпорен на удари; ви дава години на сигурна употреба.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата