• Со попуст
  • Неодамнешно
Најдобри адаптер за AC/DC за сончево SYS1443-6512 SYS14436512 Преклопување на кабел за напојување кабел за кабел PS Chaber PSU PSU

Најдобри адаптер за AC/DC за сончево SYS1443-6512 SYS14436512 Преклопување на кабел за напојување кабел за кабел PS Chaber PSU PSU

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Најдобри адаптер за AC / DC за Sunny SYS1443-6512 SYS14436512 Префрлување на кабел за напојување кабел за кабел PS CHALGER Mains PSU. Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Најдобри адаптер за AC / DC за Sunny SYS1443-6512 SYS14436512 Префрлување на кабел за напојување кабел за кабел PS CHALGER Mains PSU. Најдобри адаптер за AC / DC за Sunny SYS1443-6512 SYS14436512 Префрлување на кабел за напојување кабел за кабел PS CHALGER Mains PSU.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата