• Со попуст
  • Неодамнешно
Преносна количка за топка Тачикара

Преносна количка за топка Тачикара

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Висина на пакетот : 101,6 см Должина на пакетот : 15. Ширина на пакетот : 16. Спортски тип : Одбојка. Висина на пакетот : 101,6 см. Должина на пакетот : 15. Ширина на пакетот : 16. Спортски тип : Одбојка. Најпопуларната количка за топка на Тачикара дизајнирана да ви обезбеди дополнителна висина, цврста рамка за алуминиумска легура, големи тркала на рициново и трајно црно најлонско покритие. Оваа количка има најголем капацитет на сите наши топки коли, држејќи до 36 надуени топки и е целосно склопувачки за лесно складирање. Вклучува најлон-торба со прилагодлива лента за рамо. Топчињата не се вклучени. Димензии : 25 "H x 25" W x 40 "H. Нарачајте ја оваа количка за топка и ќе вклучиме црна најлонска носачка торба со прилагодлива лента за рамо.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата