• Со попуст
  • Неодамнешно
Hobby Master Chengdu J-7iiia 25003 Plaaf Huairen AB 1997 Ограничено издание 1/72 Diecast Aircraft претходно изграден модел

Hobby Master Chengdu J-7iiia 25003 Plaaf Huairen AB 1997 Ограничено издание 1/72 Diecast Aircraft претходно изграден модел

 
DEN 2569.60

Количината на стоката
Това е достапна

Пред-изграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : . Материјал : диекаст. Пред-собраниот модел, подготвен за прикажување. Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски. Пред-изграден модел. Големина во инчи : Должина : Ширина : . Материјал : диекаст. Пред-собраниот модел, подготвен за прикажување. Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски. Состојба : Нова скала? 1/72 готов модел. Пред-изградени и претходно обоени. Подготвени за прикажување. Материјал : Големина на диекаста во инчи : Должина : Ширина : Ве молиме, забележете : Доаѓа со штанд. Ова не е играчка на дете. Погодно е само за возраст од 14 години, ви благодарам многу за вашиот бизнис. Моделот е многу кревка ставка. За контрола на квалитетот, го проверуваме секој модел пред да се испратиме. Ние ќе го отвориме полето за да го провериме моделот. Имаме камера во магацин за да го следиме и снимаме овој процес. Ако не се согласувате со овој процес, ве молиме контактирајте не пред да ја поставите нарачката.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата