• Со попуст
  • Неодамнешно
Parlos Swivel Spout 2-рачки за лавици со четкан никел бања мијалник со метални линии за одвод и линии за снабдување со тапа, Демитер 13627

Parlos Swivel Spout 2-рачки за лавици со четкан никел бања мијалник со метални линии за одвод и линии за снабдување со тапа, Демитер 13627

 
DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна

Вклучени се ажурирани метални склопки за одводнување и CUPC, вклучени црева за снабдување со тапа 360 ° Swivel High Arc Spout нуди повеќе дозвола и подобар пристап до мијалникот. Монтажа со 3 дупки со 4-инчен дизајн на центри и само 3 делови за стоп за одвод за тоне за брза и лесна инсталација. 2 рачки на рачката за без напор проток и контрола на температурата. Премиум конструкција на материјали со четкана никел завршница за трајни и сигурни. Вклучени се ажурирани метални склопки за одводнување и CUPC, вклучени црева за снабдување со тапа. 360 ° Swivel High Arc Spout нуди повеќе дозвола и подобар пристап до мијалникот. Монтажа со 3 дупки со 4-инчен дизајн на центри и само 3 делови за стоп за одвод за тоне за брза и лесна инсталација. 2 рачки на рачката за без напор проток и контрола на температурата. Премиум конструкција на материјали со четкана никел завршница за трајни и сигурни.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата