• Со попуст
  • Неодамнешно
Hikota 1PCS Surge заштитен уред SPD AC 3P+N 20 ~ 40Ka 30Ka ~ 60Ka 385V 420V House Lightning Arters

Hikota 1PCS Surge заштитен уред SPD AC 3P+N 20 ~ 40Ka 30Ka ~ 60Ka 385V 420V House Lightning Arters

 
DEN 562.08

Количината на стоката
Това е достапна

Прекинувачи Switch Surge Заштитен уред SPD AC 4 P 20 ~ 40 Ka 30 Ka ~ 60 KA 385 V 420 V HOUSE заштитник на молња за заштита на молња на пренапони Arserst со низок напон со висок квалитет на ласерско печатење на печатење Технички податоци : Технички параметри на 1 P 2 P 3 P 4 P 4 PRATED Оперативен напон UN (V ~) 275 V 275 V 385 V 420 VMAXTOUNPOOUTERINGINUC (V VOLTAGEUCTINGVOUCTIMAX ~)230/275/385/420 VACTest Standard IEC61643.1 Operating Environment(centigrade) : -40 ~+85 Max Connection Line : 35mm2hardwire/35mm2strandwirecopperline Recommended Connection Line : 16mm2hardwire/25mm2strandwirecopperline Installation : Standard Rail 35mm Material of Outer Covering : Burning-proof Nylon .


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата