• Со попуст
  • Неодамнешно
Fomiyes гроздобер смола Рамка за слика Античка фото -рамка 6pcs Минијатурна гроздобер фото приказ рамка Рамка правоаголник wallид за висечки рамка за накит приказ на дома?

Fomiyes гроздобер смола Рамка за слика Античка фото -рамка 6pcs Минијатурна гроздобер фото приказ рамка Рамка правоаголник wallид за висечки

 
DEN 208.00

Количината на стоката
Това е достапна

Различните рамки за фотографии ќе ги задоволат вашите различни потреби за фотографии Може ефикасно да ви помогне да создадете топла атмосфера и да ја направите вашата мини куќа подетална во детали. Овие мини фото рамки можат да ги задоволат вашите дневни потреби за приказ на нокти или накит, практични и издржливи, а исто така можат да ви помогнат да DIY различни занаети. Може да бидете добри здруженија за правење убави фотографии. Тие исто така можат да бидат добри украси за секојдневниот живот. Има добри детали за занаетчиство, изгледа живописно и животно и може да ги задоволи вашите потреби за декорација. Декор за хотелска забава за одмор. Има широк спектар на апликации, не само за декорација на распоред на микро-пејзаж, туку и за исклучително DIY сликарство или додатоци за телефонски случаи. Направено од материјал, издржлив и практичен. Минијатурната рамка за слика е изработена од материјали од смола, безбедни и издржливи и нема лесно да се оштети. Различните рамки за фотографии ќе ги задоволат вашите различни потреби за фотографии. Може ефикасно да ви помогне да создадете топла атмосфера и да ја направите вашата мини куќа подетална во детали. Овие мини фото рамки можат да ги задоволат вашите дневни потреби за приказ на нокти или накит, практични и издржливи, а исто така можат да ви помогнат да DIY различни занаети.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата