• Со попуст
  • Неодамнешно
J-Zmqer AC/DC адаптер компатибилен со Canon ImageFormula DR-C130 DRC130 Скенер на документи за напојување на кабел за напојување PS CHALGER Влез: 100-240 VAC WAS Worldwide Употреба на мрежа PSU

J-Zmqer AC/DC адаптер компатибилен со Canon ImageFormula DR-C130 DRC130 Скенер на документи за напојување на кабел за напојување PS CHALGER

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

J-Zmqer AC/DC адаптер компатибилен со Canon Image Formula DR-C130 DRC130 Скенер за скенер за напојување на кабел за напојување PS CHALGER Влез : 100-240 VAC Worldwide Use Mowns PSU 【Влез】 : AC 100-240 V 50/60 Hz. 【Безбедност】 : Со Меѓународниот орган за сертификација на квалитет, нашите производи се во согласност со врвните стандарди во индустријата и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучително и заштита од кратко коло, пренапон, прекумерна и внатрешна прегревање. 【Kindубезно белешка】 : Ве молиме, проверете дали го изберете вистинскиот уред пред да го купите. J-Zmqer AC/DC адаптер компатибилен со Canon Image Formula DR-C130 DRC130 Скенер за скенер за напојување на кабел за напојување PS CHALGER Влез : 100-240 VAC Worldwide Use Mowns PSU.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата