• Со попуст
  • Неодамнешно
Кул налепници за бренд 100 пакувања декорации лаптоп компјутерски скејтборд шлемот лаптоп велосипед хипербаст налепница за бомби за бомби

Кул налепници за бренд 100 пакувања декорации лаптоп компјутерски скејтборд шлемот лаптоп велосипед хипербаст налепница за бомби за

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Getе добиете околу 3-4 инчи 100 парчиња ладни налепници без дупликати И живописни налепници ќе додадат боја во животот. Комплименти и добро расположение!. Наменето за тинејџери. Фантастичен подарок за тинејџери. Совршено ретушира ​​лаптопи, ранци, скејтборди, багаж, браници, само-спална соба, куфери, снежни плочи. Кул налепници кои имаат водоотпорна функција, цврсто и силно лепило. Лесно за отстранување и не остава остаток зад себе. Бојата едвај згаснува, само треба да ја користите вашата имагинација и да создадете дела со нашите декорации за графити!. Пакетот вклучува : налепници од 100 парчиња.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата