• Со попуст
  • Неодамнешно
Кабилок 3 парчиња за закачалки за закачалки за не -капки за заштита од памук

Кабилок 3 парчиња за закачалки за закачалки за не -капки за заштита од памук

 
DEN 255.20

Количината на стоката
Това е достапна

Закачалки за нелип- со фино изработка, практичното покритие на закачалката може да обезбеди неговата практичност и издржливост Торба за гардероба- Оваа покривка на закачалка исто така може добро да ја заштити вашата закачалка и може да биде, убав помошник за вашиот дом. Покривка за закачалка за облека со анти-лизгање- Исклучителен дизајн, соодветна големина, погодна за сите видови на закачалки за палто, може ефикасно да ги заштити закачалките за палтото, да го продолжи животниот век на услугата. Заштита на облека за висечка облека- усвоени од добар памук и ленен материјал, оваа покривка на закачалка е анти-, практична и издржлива. Заштитник на закачалка- облеката поцврсто на закачалката, истовремено зголемувајќи го анти-ефектот. Закачалки за нелип- со фино изработка, практичното покритие на закачалката може да обезбеди неговата практичност и издржливост. Торба за гардероба- Оваа покривка на закачалка исто така може добро да ја заштити вашата закачалка и може да биде, убав помошник за вашиот дом. Покривка за закачалка за облека со анти-лизгање- Исклучителен дизајн, соодветна големина, погодна за сите видови на закачалки за палто, може ефикасно да ги заштити закачалките за палтото, да го продолжи животниот век на услугата. Заштита на облека за висечка облека- усвоени од добар памук и ленен материјал, оваа покривка на закачалка е анти-, практична и издржлива. Заштитник на закачалка- облеката поцврсто на закачалката, истовремено зголемувајќи го анти-ефектот. Пакетот вклучува 3 x закачалки за закачалки за опции -големина : 43.45x0 Домашно снабдување. -Којност : Како што е прикажано заштитник за закачалка за печење -Материјал : Покрив за закачалка против блуза од памук и лента -капаците на закачалката ќе можат да бидат ваш добар помошник кога имате многу облека и да ги одржувате добро висат заштитник за закачалка.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата