• Со попуст
  • Неодамнешно
KT & C KPC-N751NUB 700TVL паметен IR камера во боја на отворено, 5-50мм автоматски леќи за ирис, заграда за кабел-кабел, вистинска механичка d/n, IP67, црно тело

KT & C KPC-N751NUB 700TVL паметен IR камера во боја на отворено, 5-50мм автоматски леќи за ирис, заграда за кабел-кабел, вистинска механичка d/n,

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Паметна IR надворешна камера во боја на куршуми 700 TVL хоризонтална резолуција 10 LED диоди со висока моќност, паметни IR 5-50mm Vari-фокален автоматски ирис леќи за прилагодување на фокусот Помошник извонредна трајност со IP67 надворешно зумирање и фокус прилагодлива соодветна за екстремно време (до -40¡F) точно Механички ден и ноќ (ICR) ATR, BLC, HLC маска за приватност, откривање на движење, компензација, огледало со двојна моќност црно тело


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата