• Со попуст
  • Неодамнешно
Procase iPad Mini Case за 7,9 инчи iPad Mini 5 2019 / Mini 4 3 2 1 -skyblue пакет со iPad mini 1 2 3 заштитници на екранот, заштитник на екранот на филмот за стакло

Procase iPad Mini Case за 7,9 инчи iPad Mini 5 2019 / Mini 4 3 2 1 -skyblue пакет со iPad mini 1 2 3 заштитници на екранот, заштитник на екранот

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овој пакет содржи : мека заштитна кутија за 7,9-инчен Apple i Pad Mini 5th Gen 2019 (Model : A2133 A2124 A2126 A2125) и i Pad Mini 4 2015 (модел : A1538 A1550) таблет, исто така одговара на i Pad Mini 3 2014, Mini 2 2013, Mini 2012 (модел : A1432 A1454 A1455 A1489 A1490 A1491 A1599 A1600) -Sky Blue; Заедно со квалитетен заштитник на стаклото на стакло, исклучиво дизајниран за 7,9 инчен i Pad Mini (2012), Mini 2 (2013), Mini 3 (2014) (A1432 A1454 A1455 A1489 A1490 A1491 A1599 A1599 A1600 A1600 A1600) Ултра тенок и лесен дизајн на грбот на меки TPU додава минимален дел, додека му нуди на вашиот уред одлична заштита; Задниот капак на TPU е полесно да се инсталира и отстрани од тврдиот случај на компјутерот. Проucирниот замрзнат капак на задниот дел ви овозможува да ја видите иконата на Apple преку вашата омилена боја додека го штитите вашиот уред од отпечатоци од прсти и гребнатини. 9 H површина на тврдост со супер HD транспарентност. Отпорен на гребење; Отпорен на шок; Анти-нафта. Овој пакет содржи : мека заштитна кутија за 7,9-инчен Apple i Pad Mini 5th Gen 2019 (Model : A2133 A2124 A2126 A2125) и i Pad Mini 4 2015 (модел : A1538 A1550) таблет, исто така одговара на i Pad Mini 3 2014, Mini 2 2013, Mini 2012 (модел : A1432 A1454 A1455 A1489 A1490 A1491 A1599 A1600) -Sky Blue; Заедно со квалитетен заштитник на стаклото на стакло, исклучиво дизајниран за 7,9 инчен i Pad Mini (2012), Mini 2 (2013), Mini 3 (2014) (A1432 A1454 A1455 A1489 A1490 A1491 A1599 A1599 A1600 A1600 A1600).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата