• Со попуст
  • Неодамнешно
Држач за потпирач на глава за држави за задното седиште на задниот дел на седиштето Компатибилен со Samsung Galaxy Tabpro 8.4 - Galaxy View - Galaxy Xcover FieldPro - Galaxy XCover Pro - Galaxy Z Flip 3 5G

Држач за потпирач на глава за држави за задното седиште на задниот дел на седиштето Компатибилен со Samsung Galaxy Tabpro 8.4 - Galaxy View -

 
DEN 513.60

Количината на стоката
Това е достапна

Држач за монтирање на таблети за глава на автомобили, ротирачки лулка за задно седиште за забава, силен зафат Fonus (TM) ново дизајнирани таблети со врвен квалитет и паметен телефон за потпирач за глава на автомобили. Прилагодливо навалување за крајно искуство за гледање. Лесно се прицврстува на објавувањата на потпирачот за глава, не е потребна инсталација. Прилагодливи стеги за да одговараат на сите модели на автомобили! 360 степени ротирачки. Одлично за одржување на децата да се забавуваат за време на тие долги патувања. Направено од издржлива ABS пластика. Прилагодлива големина за да се вклопи за големината на разликите на таблетите и паметните телефони. Лесно прилагодливи раце за монтирање за да се прилагодат на оптималниот агол на гледање. Целосен пристап до сите карактеристики на вашиот таблет или паметен телефон. Брзо и лесно ги претвора таблетите и смастовите во системот за забава во задниот дел. Работи со i Pads/таблети/смастофни со или без кожи. Доаѓа во пакување на големо (пакет што не се мало). Држач за монтирање на таблети за глава на автомобили, ротирачки лулка за задно седиште за забава, силен зафат. Одлично ако вашиот уред е во случај или кожа (или без). Овие монтирања се она што ви треба, така што патниците на задното седиште можат да гледаат филмови или да играат игри.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата