• Со попуст
  • Неодамнешно
D&D PowerDrive 3V600/12 Bandated Belt, 3/8 X 60 OC, 12 лента, гума

D&D PowerDrive 3V600/12 Bandated Belt, 3/8 X 60 OC, 12 лента, гума

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Тежина на пакетот на артикалот : 4 Должина на пакетот на артикалот : 12. Ширина на пакетот на артикалот : 12. Висина на пакетот на артикалот : 6. D&D напорен погон, завиткани V-појаси даваат максимални перформанси на ременот, исто како и нивните колеги од единечен појас. Ремените се конструирани од исти високо-инженерски, материјали со високи перформанси како единечни завиткани ремени. Компонентите се произведени Користејќи ја најновата технологија во појас достапна на глобална основа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата