• Со попуст
  • Неодамнешно
Алатка Амана - 51631 Цврст карбид спирален финиш 1/4 DIA X 7/8 X 1/4 SHANK UP -CUT ROUTER B

Алатка Амана - 51631 Цврст карбид спирален финиш 1/4 DIA X 7/8 X 1/4 SHANK UP -CUT ROUTER B

 
DEN 702.08

Количината на стоката
Това е достапна

(Г) Дијаметар 1/4 (Б) Висина на сечење 7/8. Целокупната должина (л) 3. (г) дијаметар 1/4. (Б) Висина на сечење 7/8. Севкупна должина (L) 3. Оние што бараат подобрени завршни површини во пластика или дрвени предмети прават добро за да се искачат на алатката Алана 3 Флејт ниски хеликс финалисти. Непобедливата комбинација на три силни рабови и нежна хеликс од 10º, е еднаква на поцврста алатка што го минимизира движењето на делот и грабежот на работ, оставајќи мазна завршница.#51631, (г) дијаметар 1/4, (б) Висина на сечење 7/ 8, (г) Шанк 1/4, целокупна должина (л) 3, флејти 3, 51631 цврсто карбид спирален финиш 1/4 dia x 7/8 x 1/4 shank up-cut рутер бит.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата