• Со попуст
  • Неодамнешно
Bmaller хорор виси дух застрашувачка прогонувана куќа зомби лилјак украси за Ноќта на вештерките, затворено во отворено гаден висина, прогонувана куќа реквизити

Bmaller хорор виси дух застрашувачка прогонувана куќа зомби лилјак украси за Ноќта на вештерките, затворено во отворено гаден висина,

 
DEN 1528.80

Количината на стоката
Това е достапна

Доаѓа гаден труп од кожурец завиткан околу бел кожурец и глава на скелети Изгледа животно без разлика од близу или далеку. Кога ќе го прилагодите белиот кожурец потенки, ќе изгледа повеќе животно и плашлив. Тоа дефинитивно ќе ги исплаши минувачите, соседите или трик-или-третманите во ноќта на Ноќта на вештерките. Како да се користи? Има низа што виси на нозете на кожурениот труп. Само што ја виси на каде и да сакате. Фраки виси реквизити за вашиот таван, главниот влез на вратата, wallидот, оградата, дрвото, прогонуваната куќа, итн. Можете исто така да го поставите на подот или тревникот. Совршено и за затворено и за отворено. Комбинирајте се со други украси за холоми за да создадете своја прогонувана куќа. Ставете го на суво место. Повторно користете ја на следната забава за Ноќта на вештерките. Доаѓа гаден труп од кожурец завиткан околу бел кожурец и глава на скелети. Изгледа животно без разлика од близу или далеку. Кога ќе го прилагодите белиот кожурец потенки, ќе изгледа повеќе животно и плашлив. Тоа дефинитивно ќе ги исплаши минувачите, соседите или трик-или-третманите во ноќта на Ноќта на вештерките. Како да се користи? Има низа што виси на нозете на кожурениот труп. Само што ја виси на каде и да сакате. Фраки виси реквизити за вашиот таван, главниот влез на вратата, wallидот, оградата, дрвото, прогонуваната куќа, итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата