• Со попуст
  • Неодамнешно
Заштитник на анти-сјај/анти УВ ТВ-екран за 32-75 инчи-филтер за сина светлина Мат заштитен филм/стапка на анти-рефлексија до 90% Ослободете го замор на очите/чиста/32 инч?

Заштитник на анти-сјај/анти УВ ТВ-екран за 32-75 инчи-филтер за сина светлина Мат заштитен филм/стапка на анти-рефлексија до

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Заштитник на замрзнат екран : Филмот за приказ обезбедува анти-сјајни ефект, направете ја телевизиската слика светло мека, дури и ако гледате телевизија долго време, очите нема да се чувствуваат уморни Анти-сина светлина Карактеристики : Заштитник на екранот Најдобра заштита од сино-светло оптички одделение, ги филтрира најголемиот дел од штетната сина светлина, грижа за очите на семејството и децата, спречувајќи миопија. Анти-крик : Заштитник на екранот за заштита на екранот против гребење, миленичиња материјал, заштити го вашиот телевизор од деца и миленичиња. Обвивка против отпечаток од прсти, олеофобичен, намалување на смарт на екранот. Бесплатно меур : Дизајнот на адсорпција на меурчиња може да ги отстрани сите мали меурчиња со притискање со инсталација. Совршено за кратковидско лице, ученик во училиште, канцелариски работник, зависник од социјални медиуми, онлајн гејмер, моден lубовник. Лесно за аплицирање : Се придржувате само на рамката на екранот, но лепило бесплатно на екранот, лесен за вклопување, не оставајте остаток кога се отстранува и може да се повтори паста. Заштитник на замрзнат екран : Филмот за приказ обезбедува анти-сјајни ефект, направете ја телевизиската слика светло мека, дури и ако гледате телевизија долго време, очите нема да се чувствуваат уморни. Анти-сина светлина Карактеристики : Заштитник на екранот Најдобра заштита од сино-светло оптички одделение, ги филтрира најголемиот дел од штетната сина светлина, грижа за очите на семејството и децата, спречувајќи миопија. Анти-крик : Заштитник на екранот за заштита на екранот против гребење, миленичиња материјал, заштити го вашиот телевизор од деца и миленичиња. Обвивка против отпечаток од прсти, олеофобичен, намалување на смарт на екранот. Бесплатно меур : Дизајнот на адсорпција на меурчиња може да ги отстрани сите мали меурчиња со притискање со инсталација. Совршено за кратковидско лице, ученик во училиште, канцелариски работник, зависник од социјални медиуми, онлајн гејмер, моден lубовник. Лесно за аплицирање : Се придржувате само на рамката на екранот, но лепило бесплатно на екранот, лесен за вклопување, не оставајте остаток кога се отстранува и може да се повтори паста.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата