• Со попуст
  • Неодамнешно
Поддржан стол за кампување со 4 нивоа со потпирачи за потпирачи за рака, со висок стол на отворено за возрасни, преклопување на тревници со торба за носење за отворе?

Поддржан стол за кампување со 4 нивоа со потпирачи за потпирачи за рака, со висок стол на отворено за возрасни, преклопување на тревници со торба

 
DEN 1759.84

Количината на стоката
Това е достапна

S'More има група луѓе кои сакаат кампување, а длабоко се занимаваше со опрема за залепување S'More има за цел да обезбеди висококвалитетни материјали за кампување со привлечен изглед, удобен и практичен, погоден за внатрешна и надворешна употреба. Исто така, S'More има за цел да им овозможи на сите да уживаат лесно во времето на отворено. Прилагодлив потпирач за грб од 4 нивоа : S'More High Back Linking Chop со 4-фаза прилагодлив грб што ви овозможува да го пронајдете совршен агол за максимална удобност. Без разлика дали сакате да седите исправено и да прочитате книга на отворено или затворено или да се вратите назад и да се одморите на кампување, ова столче ве покрива. Цврста рамка и потпирачи за рака : Направено со рамка за легура на алуминиумска алуминиумска алуминиум, лежејќи го столот за кампување е издржлива и цврста и идеална за употреба на отворено, како кампување, излети, спортски настани или едноставно заминување во вашиот двор. Подготвеното седиште и потпирачот за грб обезбедуваат удобност и поддршка, додека потпирачите за рака нудат дополнителна релаксација. Торба за складирање : Задниот дел од столот за преклопување за кампување има голем џеб за мрежи, кој е дизајниран за погодност на камперите и може да смести мали предмети како што се паричници, мобилни телефони и други, правејќи активности за кампување уште повеќе без проблеми. Исто така, стол за кампување за кампување на отворено е изработено од трајно и дишејќи го капакот на седиштето на ткаенината од 600 D Оксфорд, што е идеално за употреба на отворено и лесен за чистење. Лесно преклопување : Не е потребно собрание лесно да се преклопи и да се отвори во секунди, столчето за плажа со ранец со торба за носење е погодно за да го носите. Компактната и преносна големина е погодна за транспорт и складирање, совршен стол за кампување за патување. Димензии : Поставената големина на столот за кампување со преклопување е 24.4''w x 28 "d x 38.6" h, и се склопува на 9 '' x 6,5 '' x 35 ''. Гаранција : S'More нуди ограничена гаранција на производителот за сите наши производи за минимум една година од денот на купувањето до оригиналниот купувач на мало. Гаранцијата на нашиот ограничен производител опфаќа дефекти во материјалите и изработката само за наменети намени. Ве молиме контактирајте не директно во S'More за вашата гаранција или потребите за замена на производот. Прилагодлив потпирач за грб од 4 нивоа : S'More High Back Linking Chop со 4-фаза прилагодлив грб што ви овозможува да го пронајдете совршен агол за максимална удобност. Без разлика дали сакате да седите исправено и да прочитате книга на отворено или затворено или да се вратите назад и да се одморите на кампување, ова столче ве покрива. Цврста рамка и потпирачи за рака : Направено со рамка за легура на алуминиумска алуминиумска алуминиум, лежејќи го столот за кампување е издржлива и цврста и идеална за употреба на отворено, како кампување, излети, спортски настани или едноставно заминување во вашиот двор.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата