• Со попуст
  • Неодамнешно
Врвни души заштитни чизми за силиконски шише, 2 пакувања, компатибилни со повеќето шишиња со вода за спортови на уста од 12-40 мл. БПА бесплатно, анти -лизгање на долнио

Врвни души заштитни чизми за силиконски шише, 2 пакувања, компатибилни со повеќето шишиња со вода за спортови на уста од 12-40 мл.

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Заштитете ги шишињата : Робусно подигнување на силиконско шише ефикасно Заштитете го шишето од нула и Дент Еден неочекуван слободен пад на вашето скапо шише може сериозно да ја оштети својата изолациска функција. Ве молиме, оставете го нашиот ракав за шише да го заштити шишето однапред. Исто така, значително намалете ја бучавата при спуштање на шише. Широка компатибилност : Компатибилен со повеќето широки уста (дијаметар на устата : 2.28 ”) Спортски шишиња со вода од 12 мл до 40 мл. Достапно во 2 големини. Мал багажник (дијаметар на багажникот : 2,75 ”) за шише со големина 12-20 мл; или Среден багажник (дијаметар на подигање : 3,54 ”) за шише со големина 32-40 мл. Изберете точна големина пред да ја проверите. Убави бои : Убавите чизми во боја ќе додадат карактеристични идентитети за вашите шишиња каде и да одите. 2 чизми во 1 пакет со поставена вредност. Безбеден материјал : Силиконски материјал со храна, без БПА, без токсин, нема опасна хемикалија. Може да се користи како преносни чинии за храна/вода за миленичиња безбедно. Исклучително лесен за чистење. Машина за миење садови безбеден на горниот решетка. Загарантирано е целосно задоволство : Загарантирано е целосно задоволство или вашите пари. 1 година гаранција против дефекти на производителот. Вкупно купување без ризик. Заштитете ги шишињата : Робусно подигнување на силиконско шише ефикасно Заштитете го шишето од нула и Дент. Еден неочекуван слободен пад на вашето скапо шише може сериозно да ја оштети својата изолациска функција. Ве молиме, оставете го нашиот ракав за шише да го заштити шишето однапред. Исто така, значително намалете ја бучавата при спуштање на шише.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата