• Со попуст
  • Неодамнешно
ZyHMW облека Аермер 5 слоја Мулти-Функција Пантини за закачалки држачи Панталони за складирање на решетки за складирање на просторот за заштеда на просторот за гарде?

ZyHMW облека Аермер 5 слоја Мулти-Функција Пантини за закачалки држачи Панталони за складирање на решетки за складирање на просторот

 
DEN 1486.40

Количината на стоката
Това е достапна

Произведено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик и издржлива пластика Оваа ставка е цврста, но доволно лесна за да се движи наоколу на обезбедени тркала од рицинус Секој рицинус опремена со сопирачка за да престане со шината да се движи наоколу кога е заклучена. Решетката за сушење идеално за употреба во затворен или отворен простор; Прикажете облека, чорапи, сушење на пешкири и емитување, складирање облека во резервни спални соби прикажете облека, чорапи, сушење на пешкири и емитување, складирање облека во резервни спални соби и лофтови. Ниво на сушење облека со максимум држете до 35 килограми во вкупно за позиционирање на облеката, кошулите, фустаните со убава количина простор меѓу нив за да можат темелно да се исушат. Преклопена решетка за облека за складирање паметен дизајн, лесен за склопување со рачно и чистење само со крпа. Ниво на преклопување на облеката за сушење на облеката, дизајнот овозможува максимална површина за сушење во затворен простор. Модуларен дизајн за оптимално сушење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата