• Со попуст
  • Неодамнешно
5d DIY дијамантски слики комплет Дијамантски уметнички комплети за возрасни комплет за сликање на скапоцен камен, дијамантски dotz за домашни oreидни декор подароци 12x16i

5d DIY дијамантски слики комплет Дијамантски уметнички комплети за возрасни комплет за сликање на скапоцен камен, дијамантски dotz за домашни

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

【Повеќе тркалезни дијаманти】 Ние комплети за сликање со дијаманти за возрасни нудиме дополнителни 40% вежби за секоја боја, сите комплети за 5 D DIY дијамантски уметнички комплети за возрасни целосна вежба се проверува и се мери кога ќе ја напуштат фабриката за да бидат сигурни дека никогаш нема да бидат помалку од монистра 【Висококвалитетни материјали】 Комплети за сликање со дијаманти за возрасни користат високо чисто платно за масло за печатење, нетоксично, водоотпорно, заштитено со животната средина, не се лесни за преклопување, никогаш нема да бидат избледени, што ја прави вашата соба поповолна и сјае во светлината. 5 D DIY Diamond Art комплети за возрасни целосна форма на вежба сама по себе има леплива позадина и пластичен заштитен филм за да ја задржите сликата леплива, за да можете лесно да ја комплетирате сликата. 【Почетниците можат да го направат тоа】 Комплет за слики со дијаманти е најпопуларната декорација на DIY, шарена и тродимензионална. Diamond Dotz е поедноставен и поубав од вкрстениот бод. Комплетот за сликање на скапоцен камен е лесен за реализирање на класични уметнички дела, ќе уживате во задоволството од правењето, доживување на чувството да се биде сликар. Дури и вие сте почетник, можете лесно да го завршите. Дијамантски уметнички комплети за возрасни целосна вежба ви овозможуваат да создадете убави мозаици како уметник. 【Совршен подарок】 Завршувањето на комплетите за сликање со дијаманти за возрасни е процес на постојано да се прилагодувате и да споделите среќно време со вашето семејство или пријатели. Комплет за слики со дијаманти 5 D DIY е одлична играчка за децата да го олеснат стресот. Комплетите за дијамантска уметност за возрасни целосна вежба може да доживеат чувство на остварување, да ја зголемат самодовербата, да развијат издржливост. Комплетот за сликање на скапоцен камен е исто така добра алатка за старите лица да убијат време. Diamond Dotz е совршени подароци на членовите на вашето семејство, пријатели, lубовник. 【Услуга по продажбата】 Ако комплетите за сликање на дијаманти за возрасни што ги добивте, недостасуваат дијаманти, ве молиме контактирајте не навреме. Ние ќе ви испратиме дијаманти бесплатно за да ја комплетирате вашата прекрасна слика. Ако не сте 100% задоволни од комплетите за дијамантски уметности за целосна вежба за возрасни, ние ќе ви го вратиме или ќе ви испратиме нов пакет. 【Повеќе тркалезни дијаманти】 Ние комплети за сликање со дијаманти за возрасни нудиме дополнителни 40% вежби за секоја боја, сите комплети за 5 D DIY дијамантски уметнички комплети за возрасни целосна вежба се проверува и се мери кога ќе ја напуштат фабриката за да бидат сигурни дека никогаш нема да бидат помалку од монистра. 【Висококвалитетни материјали】 Комплети за сликање со дијаманти за возрасни користат високо чисто платно за масло за печатење, нетоксично, водоотпорно, заштитено со животната средина, не се лесни за преклопување, никогаш нема да бидат избледени, што ја прави вашата соба поповолна и сјае во светлината. 5 D DIY Diamond Art комплети за возрасни целосна форма на вежба сама по себе има леплива позадина и пластичен заштитен филм за да ја задржите сликата леплива, за да можете лесно да ја комплетирате сликата. 【Почетниците можат да го направат тоа】 Комплет за слики со дијаманти е најпопуларната декорација на DIY, шарена и тродимензионална. Diamond Dotz е поедноставен и поубав од вкрстениот бод. Комплетот за сликање на скапоцен камен е лесен за реализирање на класични уметнички дела, ќе уживате во задоволството од правењето, доживување на чувството да се биде сликар. Дури и вие сте почетник, можете лесно да го завршите. Дијамантски уметнички комплети за возрасни целосна вежба ви овозможуваат да создадете убави мозаици како уметник. 【Совршен подарок】 Завршувањето на комплетите за сликање со дијаманти за возрасни е процес на постојано да се прилагодувате и да споделите среќно време со вашето семејство или пријатели. Комплет за слики со дијаманти 5 D DIY е одлична играчка за децата да го олеснат стресот. Комплетите за дијамантска уметност за возрасни целосна вежба може да доживеат чувство на остварување, да ја зголемат самодовербата, да развијат издржливост.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата