• Со попуст
  • Неодамнешно
Алуминиумска легура на алуминиум Универзален CVD погон на вратилото на кучињата Замена на зглобот за Tamiya TT01 TT02 1/10 далечински управувач

Алуминиумска легура на алуминиум Универзален CVD погон на вратилото на кучињата Замена на зглобот за Tamiya TT01 TT02 1/10 далечински

 
DEN 277.76

Количината на стоката
Това е достапна

Исклучителна изработка, произведена и тестирана според највисоките стандарди Без грижа за инсталацијата, инсталирајте полесно, добро за ентузијаст на автомобили. Алуминиумска легура Универзална CVD -погонска вратило на кучиња Копчиња компатибилен со Tamiya TT01 TT02 1/10 Делови за надградба на автомобили за далечински управувач. Алуминиумската легура Универзална CVD -погонска вратило на кучиња, изработен од алуминиумска легура, CNC прецизен обезбедува подобри перформанси на работата, трајно за употреба. Ако има проблеми, ве молиме контактирајте ја нашата продавница на време. Исклучителна изработка, произведена и тестирана според највисоките стандарди. Без грижа за инсталацијата, инсталирајте полесно, добро за ентузијаст на автомобили. Алуминиумска легура Универзална CVD -погонска вратило на кучиња Копчиња компатибилен со Tamiya TT01 TT02 1/10 Делови за надградба на автомобили за далечински управувач. Алуминиумската легура Универзална CVD -погонска вратило на кучиња, изработен од алуминиумска легура, CNC прецизен обезбедува подобри перформанси на работата, трајно за употреба.


Клучни карактеристики

Name:
Drive Shaft set
Main Material:
Aluminum Alloy
Package Information:
Package Size:
10.5*7*1.3cm
Package Weight:
62g
Plastic Package:
Packing List:
4* Drive Shaft:
1* Some Other Fittings :

Слични производи во категоријата